Mil Kurs

Dersler

Dersler

15 Yıllık istikrarlı bir eğitim kalitesinden, başarılı bir geleceğe emin adımlarla ilerlemek…

Derslerde her öğrencinin bireysel gelişim modeliyle farklı ve güçlü yönlerini geliştirerek var olan potansiyelini en iyi şekilde kullanması için teşvik ediyoruz. Branşlarında uzman ve daha da önemlisi uzmanlığını öğrencisine aktarma yeteneği üstün öğretmenlerle mutlu ve kalıcı bir öğretim sağlıyoruz.

Her geçen gün  başarıya ulaşmada farklı yolların keşfedildiği modern eğitim sistemini yakından takip ederek sağlıklı bir şekilde hem online hem de yüz yüze derslerde  uyguluyoruz.

*4 – 6 – 8 kişilik interaktif  sınıflarımızda yıllık akademik takvime göre anlattığımız dersler profesyonel eğitimcilerin empati yeteneğiyle,öğrencinin ders saatini keyifli bir öğrenme süresi olarak  görmesini sağlıyor. 

*Öğrencilerle bire bir  özel derslerimizde  bilimsel veriler  doğrultusunda analitik raporlara göre  öğrencinin akademik branş  açığını doğru bir şekilde tamamlıyoruz.

*Zorunlu etütlerimizde belli ortalamanın altında kalan öğrencilerimize zorunlu özel ders veya sınıf dersi uygulayıp akademik açığı tamamlıyoruz.

* Sınırsız soru çözümü saatlerinde öğrencilerimiz sorularını istedikleri zaman istedikleri zamanda öğretmenlerine sorabiliyor. Böylece aktif anında öğrenme sağlanıyor.

* Kafes programında öğrenciler belli bir programa göre belli gün ve saatlerde zorunlu kurs programında soru çözümü gerçekleştiriyor.

* Kamp süreçlerimizde üçer günlük periyotlarda biner soru çözerek soru çözme hızımızı yükseltiyoruz.

Derslerimiz

MEB müfredatında yer alan tüm dersler kurumumuzun programı kapsamındadır.-Konu anlatımı zengin görsel argümanlar eşliğinde yapılır.

-Gerekli örnek çözümü ve etkinlik sınıf içinde gerçekleştirilir.

-Tüm öğrencilerin derse katılımı sağlanır.

-Geçmiş yıllarda o konuyla ilgili sınavda çıkmış soru çözülür.